O nás

O nás

Společnost Traficon vznikla již v roce 1996 jako maloobchodní síť prodejen s tabákovými výrobky a tiskovinami, doplňkově provozující cigaretové automaty. Během několika let se z rozvíjející se firmy stala úspěšná společnost s velkým potenciálem rozrůst se i do dalších odvětví. V průběhu své existence společnost postupně nakoupila více než malé množství nemovitostí, a proto dalším krokem vývoje byl vznik vlastní realitní společnosti.

Společnost E&Q-reality s.r.o. vznikla v reakci na rozrůstající se portfólio vlastněných nemovitostí společností E&Q-invest s.r.o Cílem společnosti je prodej nemovitostí nejen vlastních, ale i zapojení se do kompletního realitního byznysu v rámci celé ČR. Využíváme své letité obchodní zkušenosti a jsme tak pro vás tou správnou volbou. Společnost E&Q-reality s.r.o. se zabývá zprostředkováním výkupu, prodeje či pronájmu nemovitostí, komerčních objektů i pozemků. V rámci obchodu poskytuje také veškeré právní služby. Nedílnou součástí jsou profesionální a komplexní finanční služby, které zajišťuje společnost E&Q-finance s.r.o., společnosti jsou  součástí holdingu DT-holding a.s. 

Náš tým makléřů vám pomůže při výběru vhodného objektu či pozemku pro vaše osobní či podnikatelské aktivity. Poradíme vám i s financováním. Veškeré formality za vás vyřídí naše právní oddělení. Naši makléři rádi zprostředkují prohlídku jakéhokoli vámi vybraného objektu z naší nabídky. Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.